Prací prostředky Prací gely Italský Dual Power - Gel na praní barevného prádla se svěží vůní 26-52 praní, 1,68l

Italský Dual Power - Gel na praní barevného prádla se svěží vůní 26-52 praní, 1,68l

Ean: 8054633836026
Země původu Itálie
Dostupnost: skladem
Cena: 169,00

Italský koncentrovaný gel na praní barevného prádla se svěží vůní určený pro praní v pračce i ruční praní. Díky účinným enzymům a odmašťovačům čistí vlákna prádla do hloubky a odstraňuje i odolnější skvrny. Účinný i při nízkých teplotách. Prádlo zanechává čisté a příjemně vonící.

Dual Power - jedna z nejznámějších značek na světě patřící do skupiny Italchimica. Charakteristických znakem společnosti je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu výrobků za přijatelnou cenu.

Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používat dle specifikace, nepolykat. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zamezte styku s očima a kůží. Používejte ochranné rukavice/brýle. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Nevdechujte výpary. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a je lze vyjmout snadno. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (nevyvolávejte zvracení).


Poslední prohlížené položky